نسخه ایمیلی صفحه

نام ونام خانوادگی (دلخواه) :  پست الکترونیک :    ایمیل گیرنده :   
بعد از زدن دکمه ارسال اطلاعات زیر به ایمیل گیرنده ارسال خواهد شد.

مشاهده کامل خبر
این فتنه، فتنه دیگری بود؛ فقط خدا ما را نجات داد      

سردار سالار آبنوش فرمانده عملیات سازمان بسیج کشور با اشاره به رویدادهای اخیر کشور و «فتنه ۹۸»، اظهار کرد: جنگ جهانی تمام عیاری علیه نظام و انقلاب وضع حمل کرد و خوشبختانه نوزاد آن در لحظه تولد فوت کرد. وی افزود: ائتلاف شیاطین به معنای واقعی شکل گرفته بود و از صهیونیست ها تا آمریکا و عربستان معجونی شکل گرفته و با هماهنگی ها و بازجویی ها اطلاعات زیادی به دست آوردیم. وی با بیان اینکه دفع فتنه چیزی غیر از توجهات خدا و عنایات امام زمان(عج) نبود، اضافه کرد: هماهنگی های عجیب و غریبی در فتنه جاری شکل گرفته بود و فقط منتظر یک جرقه بودند تا کشور را نابود کنند.

فتنه گران کشتار نصف ایران

 را در نظر گرفته بودند

وی با بیان اینکه معجزه هایی را در فتنه و انقلاب دیده بودم اما این فتنه، فتنه دیگری بود، گفت: فتنه گران کشتار نصف ایران را در نظر گرفته بودند و برای اولین بار با هماهنگی و سازماندهی خاصی مواجهه شده بودیم به طوری که کیف هایی داشتند که وسایل آنها را تا به حال ندیده بودیم و هوابرش ها و قیچی هایی که سخت ترین قفل ها را می بریدند و هرجا که وارد می شدند بلافاصله آتش زده و غارت 

می کردند از این رو پدیده عجیب و جدیدی بود که یک دفعه کل کشور را فراگرفت.

 

فتنه گران در محاسبات خود گمان می کردند رهبری اعتراض کنند

وی اظهار کرد: برخی معترض هستند که چرا مقام معظم رهبری از رخداد گرانی بنزین دفاع کردند، در پاسخ می گوییم که همه ما در سختی هستیم اما ایشان از ما بیشتر در معرض ناراحتی بودند و اگر تدابیر مقام معظم رهبری نبود خواسته های فتنه گران محقق می شد چرا که در محاسبات خود گمان می کردند که رهبری به خاطر فشار به اقشار ضعیف اعتراض خواهند کرد که ایشان با تدبیر نقشه آنها را برملا کردند. وی با تاکید بر اینکه وجود چنین رهبر مدبری کمک بزرگی به دفع فتنه کرده است، خاطرنشان کرد: تمام هدف شهدا اطاعت و دفاع از ولایت بوده و رمز مردم ایران در ایستادگی و دفاع از ولایت است.


گروه خبری : سیاسی
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/09/01 -- 19:38:47
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 884