نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


چهارشنبه 2 بهمن 1398
ش ی د س چ پ ج
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
26. جمادي‌الاول 1441
2020 Jan 22

 

 

 

مشاهده کامل خبر
دخترشهید ناصری: قرار بود جای پدر به مراسم ازدواجم بیایند      

فرزند شهید ناصری گفت: یک ماه دیگر مراسم ازدواج من بود، سردار به‌شدت پیگیر برگزاری مراسم ما بودند و قول دادند به‌جای پدرم بیایند، اما این اتفاق تلخ افتاد.  به گزارش فارس، زهرا ناصری، دختر سردار شهید محمدناصری، اظهار کرد: سحرگاه جمعه متوجه شهادت سردار شدم و احساس کردم بار دیگر پدرم را از دست دادم و یتیم شدم، تمام داغ شهادت پدرم برایم زنده شد. وی افزود: موقع شهادت پدرم ۵ سال داشتم و زیاد درک نکردم، اما امروز در زمان شهادت حاج قاسم درک می‌کنم و از طرفی به دلیل  وابستگی‌ها و رابطه عمیق عاطفی که داشتم، شهادت ایشان برایم بسیار سنگین بود.

این فرزند شهید گفت: باور نمی‌کردم که ایشان به شهادت رسیده‌اند تا اینکه که به فرودگاه رفتم و تابوت شهید را دیدم، در مسیری که تابوت شهدا به سمت حرم مطهر رضوی می‌بردند تلفیقی از صحنه روز عاشورا، ۲۲ بهمن و رحلت امام ایجاد شده بود. وی افزود: سال ۹۵ که مراسم یادبودی برای پدرم گرفتیم قرار بود سردار سلیمانی هم در آن مراسم حضور داشته باشند، اما اطلاع دادند که نمی‌توانند بیایند، دلگیر شدم، اما چند روز بعد از این مراسم، در روز جمعه که روز تعطیلی بود و بعد از مدت‌ها می‌بایست در کنار خانواده باشند، به مشهد و خانه ما آمدند تا از من دلجویی کنند. با آن کمبود وقت، این کار کوچکی نبود و بسیار ارزش داشت.

دختر شهید ناصری با بیان اینکه فردی به اندازه سردار ندیده بودم که تا این حد عطش شهادت داشته باشد، گفت: بیشترین جمله‌ای که از سردار به یاد دارم درخواست دعا برای شهادت بود، همیشه و هر لحظه‌ای که سردار را می‌دیدم از من می‌خواستند از امام رضا(ع) و پدرم، شهادت ایشان را بخواهم. وی افزود: شاید یکی از دلایل خواستن شهادت این بود که می‌گفتند وقتی بچه‌های شهید را می‌بینم و به چشم‌های آن‌ها نگاه می‌کنم، طاقت ندارم و شرمنده‌ام که من هستم و پدر آن‌ها نیست.وی افزود: عشق به شهادت در ایشان به حدی بود که وقتی قرآنی برایشان خریده بودم و هدیه دادم، نگاهی انداختند و صفحه اولش را باز کردند و خواستند بنویسم با آرزوی شهادت و آن موقع قرآن را گرفتند.

سردار شهید سرلشکر محمدناصر ناصری هفتم خرداد سال 1340 در یکی از روستاهای تابعه گازار بیرجند متولد شد. وی هفدهم مرداد ماه سال  1377 در کنسولگری جمهوری اسلامی در مزار شریف به وسیله نیروهای جنایتکار طالبان به شهادت رسید.


گروه خبری : گزارش اجتماعی
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/10/17 -- 20:15:21
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 172

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا