نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


دوشنبه 18 آذر 1398
ش ی د س چ پ ج
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
11. ربيع‌الثاني 1441
2019 Dec 09

 

 

 

مشاهده کامل خبر
استان میزبان وزیر نیرو      

محمودآبادی - امروز وزیر نیرو مهمان ویژه استان است.مهمانی که قرار است چشم خشک استان را نمناک کند.دغدغه های کمبود آب استاندار خراسان جنوبی از پله های معاونان رئیس جمهور گذشت  و پای  وزیر نیرو را به میدان خشکسالی استان باز کرد.

استاندار خراسان جنوبی در گفت و گو با روزنامه آوای خراسان جنوبی در این باره توضیح داد: چندین سال خشکسالی در استان و نبود برنامه و سند توسعه آبی در استان باعث شد رایزنی هایی با مدیران آبی کشور داشته باشیم. محمد صادق معتمدیان با اشاره به وضع آبرسانی روستاها و چالش های زیادی که در این خصوص وجود دارد، افزود: در زمینه توسعه استان نیازمندی های ویژه ای به آب و برق داریم، که به واسطه اهمیتی که در اشتغالزایی دارد باید  ویژه پیگیری شود. وی اعلام کرد: در این راستا از دکتر اردکانیان دعوت کردیم که از نزدیک شاهد مشکلات و ظرفیت های ویژه استان باشد. وی ادامه داد: در این سفر یک روزه که مدیر آب و فاضلاب کشور نیز وزیر را همراهی می کند ابتدا به شهرستان طبس خواهیم رفت.

استاندار خراسان جنوبی گفت: در طبس از نیروگاه حرارتی بازدید  می کنیم. این نیروگاه قرار است ۶۵۰ مگاوات برق تولید کند بنابراین از طرح های مهمی است که باعث توسعه و اشتغالزایی استان خواهد  شد. معتمدیان پروژه فاضلاب بیرجند را جزو برنامه های بعدی بازدید وزیر اعلام کرد که قرار است در دیگر شهرستان های استان  نیز برای این پروژه طرح هایی ارائه  شود. سد سیاهو در سربیشه یکی دیگر از برنامه های وزیر است که استاندار از آن خبر داد.

وی امیدوار است این سفر  با توجه به طرح های توسعه ای که او تاکنون به مدیران آبی تحویل داده است و همچنین توجهاتی که در  زمینه آبخیزداری شده است بخش زیادی از عطش استان را رفع کند.


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/05/23 -- 21:03:13
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 47

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا