نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


دوشنبه 25 آذر 1398
ش ی د س چ پ ج
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
18. ربيع‌الثاني 1441
2019 Dec 16

 

 

 

مشاهده کامل خبر
پیام شما      

چرا برای پرداخت هزینه درمان توسط بیمه های تکمیلی اینقدر کپی از مردم می گیرند از یک طرف قبوض برق و تلفن راحذف می کنند که صرفه جویی  بشه از جایی دیگه اینجوری جبران میشه!

212...915

 باتوجه به قرار گرفتن پارک صیاد شیرازی در ورودی شهر متاسفانه وضع فضای سبز آن بسیار نامناسب است.

918...915

دکتر دامپزشک جلوی مطب زایمان گوسفند انجام میده و خونها را کف پیاده رو رها کرده، بازرسان بهداشت به شدت با این دکتر برخورد کنید، تا کسبه و عابران را بیماری نگرفته. ما شاکی هستیم و منتظر برخورد شما هستیم.

از طرف جمعی از کسبه خیابان جمهوری

606...915

بوی بد و تبعات فاضلاب به مردم محروم حاجی آباد و امیرآباد (با جمعیت بسیار بالا) می رسد، ولی مزایای استفاده از فاضلاب عاید قشر مرفه مرکز شهر می شود. اداره آب و فاضلاب که فکری به حال این مردم بر

 نمی دارد،استاندار محترم لطفا شما به این قضیه ورود پیدا کنید.

135...915

می خواستم به جناب شهردار بگویم آیا بین پارکها فرق هست؟ یک پارک مثل آزادگان با سرویس بهداشتی تمیز و گل کاری شده و پارکهای دیگه شهر اینقدرکثیف و نامناسب.  لطفا همه جار را به یک چشم نگاه کنید و امکانات بین تمام پارک ها به طور مساوی تقسیم شود.

032...915

با سلام جناب آقای معتمدیان استاندار محترم لطفا به مشکلات معصومیه  پایین رسیدگی کنید . 

915...939

عیدخاموش! دو روز قبل سر مقاله ای در همین نشریه چاپ شده بود با عنوان عجیب عید خاموش، این متن پاسخی است بر آن مقاله، پس  ازمطالعه آن مقاله بر آن شدم تا نسبت به شناسایی دست اندرکاران ستاد مظلوم غدیر برآیم. با تحقیق فراوان آنان را در ساختمانی در خیابان  حکیم نزاری یافتم پر جنب و جوش و فعال با انرژی فراوان برای اعیاد پیش رو بدون هیچ ریا و همه مخلص و عاشق کار حتی ساختمانی که در آن بودند متعلق به یکی از آنها بود و با عشق از برنامه هایشان حرف می زدند. حدود نه سال قبل تعدادی از مردم شهر بیرجند گرد هم آمدند و جمعی را تشکیل دادندکه امروز به ستاد مردم غدیر شناخته می شوند این جمع تقریبا اکثرشان از مدیران اجرایی شاغل و بازنشسته دستگاههای دولتی و بازار هستند و همگی از کف جامعه بوده و به تمامی زیر ساخت های شهری اشراف دارند و مسایل ومشکلات شهر را به خوبی می دانند.

ارسالی به تلگرام آوا

از برنامه استاندار در خصوص سرزدن به محلات محروم شهر سپاسگزاریم  بسیار حرکت جهادی و تازه ای است تاکنون مسئول ارشد استان اینگونه دغدغه مند نبوده اند انشاا... مشکلات و کمبودها را بررسی و در جهت رفع هر چه سریعتر آن برآیید. همچنین از شهرداری به جهت زحماتشان سپاسگزاریم امیدواریم اقداماتی که شروع کرده اید و بسیار کمبودش احساس می شد را سریعا پیگیری کنند و به نتیجه برسانند واقعا مکان خوب تفریحی و گردشگری در شهر نداریم، از استاندار فعال مان می خواهیم در این زمینه مساعدت بفرمایند تا شاهد شهری زیبا و بانشاط باشیم. 

یک شهروند

واقعا از شما تشکر می کنم که به موضوع برگزاری جشن وسرور در اعیاد اسلامی پرداختید آیا واقعا اسلام با شادی مخالف است؟ که ما در عید هم، از یک جشن محروم بودیم. از مسئولان فرهنگی میخواهیم فکری برای این موضوع بردارند.

یک شهروند


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/05/23 -- 20:58:49
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 91

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا