نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


سه شنبه 19 آذر 1398
ش ی د س چ پ ج
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
12. ربيع‌الثاني 1441
2019 Dec 10

 

 

 

مشاهده کامل خبر
نماینده ولی فقیه: شفاف سازی سالم صورت گیرد      

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه اقدامات شهرداری بیرجند قبل از ارائه گزارشات نیز قابل مشاهده است، گفت: برنامه ها باید با شفاف سازی سالم برای مردم اطلاع رسانی شود. به گزارش مهر، آیت ا... عبادی ظهر چهارشنبه در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر بیرجند، اظهار کرد: در جامعه بشری در کنار بسیاری از عناصر دیگر بالاترین نقش را مدیریت نیروی انسانی ایفا می کند. وی با بیان اینکه اگر مدیریت لازم و قوی باشد همه امور را به سامان می آورد اما مدیریت ضعیف با وجود امکانات زیاد همه چیز را به باد می دهد، افزود: جامعه در زمان حاضر امکانات محدودی دارد اما این مهم به معنای مانع و بن بست نیست بلکه با تدبیر و اخلاص و کار جهادی مشکلات برطرف می شود.

 

حل مشکلات مردم در 

اولویت اقدامات عمرانی

شهرداربیرجند نیز با اشاره به برنامه ریزی های شهرداری برای منطقه شمال شهر، گفت: حل مشکلات اولیه مردم علی الخصوص در محله های کم بضاعت در اولویت اقدامات عمرانی است. وی با بیان اینکه در مجموعه شهرداری هزار و ۳۰۰ نفر پرسنل در حوزه های اداری و خدماتی مشغول فعالیت هستند، افزود: دو شهرداری منطقه و هفت سازمان نیز ذیل شهرداری بیرجند فعالیت دارند.وی با اشاره به اینکه شهرداری ماهانه حدود پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان حقوق پرداخت می کند، گفت: با توجه به دشمنی های خصمانه نظام استکبار و وضع اقتصادی دولت به ظاهر باید در پرداخت حقوق و مزایا مشکل داشته باشیم و نباید انتظار اقدامات عمرانی را از شهرداری ها داشته باشیم اما نظام جمهوری اسلامی نیاز به کار جهادی و تلاش شبانه روزی دارد و بدون اتکا به کارهای جانبی می توانیم مطلوب گام برداریم. جاوید ادامه داد: امسال عملیات اجرایی پارکی به مساحت ۴۰ هکتار شروع شده که چندین برابر بزرگترین پارک موجود شهر است و هزینه‌های ساخت آن هم از منابع داخلی شهرداری تأمین می‌شود.وی با بیان اینکه امسال بخشی از این پروژه به بهره‌برداری می‌رسد اظهار کرد: در محدوده مهر شهر نیز یکی از مشکلات اساسی نبود فضای سبز و تأمین آب مورد نیاز آن بود که احداث پارک خطی شروع شده است.

وی ادامه داد: در محدوده خیابان احمدی روشن منطقه مهرشهر بیرجند یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتباربرای احداث بازارچه در نظر گرفته شده که طراحی آن انجام و تا چند روز آینده عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.


گروه خبری : اخبار استان
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/04/19 -- 19:07:20
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 79

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا