نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


سه شنبه 19 آذر 1398
ش ی د س چ پ ج
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
12. ربيع‌الثاني 1441
2019 Dec 10

 

 

 

مشاهده کامل خبر
استقبال شهروندان بیرجندی از همایش دوچرخه سواری      

برزجی- شهروندان بیرجندی همزمان با هفته شهرداری‌ها با استقبال از همایش دوچرخه سواری همگانی به همراه شهردار بیرجند مسیر انتهای خیابان غفاری تا ابوذر را رکاب زدند. شهردار بیرجند روز سه شنبه در حاشیه این همایش در گفت: همایش دوچرخه سواری همگانی با استقبال خوبی از سوی شهروندان مواجه شده است.جاوید افزود: هدف از برگزاری این همایش اجرای برنامه حمل و نقل پاک، توسعه فرهنگ دوچرخه سواری و استفاده  نکردن از خودرو است.

وی ابراز امیدواری کرد با همراهی شهروندان و دستگاههای متولی سه شنبه های بدون خودرو در شهر بیرجند نهادینه شود.شهردار بیرجند بر همراهی کارکنان دولت و دستگاههای اجرایی در استفاده از دوچرخه برای حمل و نقل پاک تاکید کرد و گفت: این امر در حفاظت از محیط زیست، جلوگیری از آلودگی هوا و مدیریت ترافیک نقش موثری دارد و گام مثبتی در شهر فرهنگی بیرجند محسوب می‌شود.وی با اشاره به اجرای سه شنبه‌های بدون خودرو برای سومین هفته پیاپی در شهر بیرجند اضافه کرد: در همایش دوچرخه سواری همگانی جوایزی به قید قرعه تقدیم شرکت کنندگان می‌شود.

جاوید بیان کرد: در آینده با مشخص شدن اشکالات طرح سه شنبه‌های بدون خودرو مسیرهای اختصاصی برای دوچرخه سواری در شهر مشخص می‌شود.وی این لازمه این امر را ایجاد زیرساخت‌هایی در شهر دانست و گفت: شهرداری تلاش  می کند برای خرید دوچرخه با استفاده تسهیلات بانکی به شهروندان کمک کند و در این باره برنامه‌ریزی‌های انجام خواهد گرفت.

شهردار بیرجند توسعه ایستگاه‌های دوچرخه سواری در شهر بیرجند را از دیگر برنامه‌ها در راستای نهادینه شدن فرهنگ حمل و نقل پاک عنوان کرد و افزود: امید است با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت بتوانیم از حمل و نقل پاک در شهر بیرجند به بهترین شیوه استفاده کنیم. دوچرخه سواران بیرجندی  دیروز مسیر بلوار پیامبر اعظم از انتهای خیابان غفاری را رکاب زدند و پس از عبورازخیابان مدرس در میدان ابوذر به پایان خط این همایش رسیدند.۲۷ خرداد امسال اولین سه شنبه بدون خودرو در شهر بیرجند بود که با آغاز به کار پویش حمل و نقل پاک توسط اعضای شورای اسلامی شهر بیرجند و جمعی از مدیران شهرداری رقم خورد.


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/04/18 -- 19:12:02
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 108

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا