نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


پنجشنبه 27 تير 1398
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
15. ذي‌القعده 1440
2019 Jul 18

 

 

 

مشاهده کامل خبر
استاندار ؛ وامیدهای تازه      

سردبیر 

 در رسانه ای  مکتوب  کار ادم  سخت می شود  شفاف تر بگویم  چون  همواره تاریخ نوشته ای و حرف های امروزت نیز در فرداهای استان ماندگار و در ترازوی قضاوت آیندگان قرار خواهد گرفت. ، حالا  وقتی بازمی گردم و آوای بیرجند 22 سال پیش را ورق می زنم احساس می کنم برای تمام نوشته های آن سال ها الان مسوولیت دارم ،  وبرای نوشته های این سالها  ، سالهایی دیگر ! 

این ها را گفتم که به خود یادآوری کنم که  کلماتی که قرار است در  سرمقاله امروز بنویسم شاید روزی مایه افتخار و شاید انگشت اتهامی باشد به سوی من .اما می خواهم در باره فردی بنویسم که در سخت ترین روزهای مدیریتی خراسان جنوبی ، اینجا  را برای خدمت انتخاب کرده است. استانداری که عصر یک شنبه   مهمانش بودیم بیش از 4ساعت،  گفتیم و شنیدیم و چه  احساس خوبی داشتیم وقتی محمد صادق معتمدیان را در مطالبه گری از خود جلو تر دیدیم .

 انقدر دغدغه استان  در وجودش بود که در فرصت مغتنم دیدارش ، دردهای رسانه ها فراموش  شد تا ان جا که  همه رسانه ها بی پرده از  مشکلات مردم گفتند و عالی ترین مقام دولت در خراسان جنوبی بی واسطه همه را  شنید. 

 منطق و اعتقاد به کار کارشناسی ، گریزاز جلسه محوری و توجه ویژه به عملگرایی ،  کارجهادی  ، مردمی وجهادی بودن و نگاه مترقی به توسعه استان را از تک تک اقدامات قبلی و اظهاراتش در جلسه می شد تشخیص داد  . از کادر سازی برای آینده  گفت و از تقویت نیروهای بومی برای مسوولیت ها. چون ایینه  ای تمام نما تصویر گر خواسته ها ی مردم و افکار عمومی بود. 

  معتمدیان بسیار دقیق وضع استان و مشکلاتش را تبیین کرد آن قدر که حجم اطلاعات و اشرافش برموضوع در این مدت کوتاه ،  حیرت واعجاب همه را برانگیخت . 

او در جلسه  4 ساعته خود امید را به همه آنهایی که دلسردی پیوست نگاه و دردلهایشان  بود بازگرداند و  بار مسولیت رسانه ها را دو چندان کرد .

 حالامی دانم که برای همراهی در مسیر توسعه استان با او باید کفش های آهنین به پا کرد.    

  به طور حتم منش ونگرش معتمدیان فارغ از همه گرایش های سیاسی فرصتی بالقوه  برای استان است  که برای بالفعل شدن آن باید مردم و رسانه ها نیز پای کار باشند واورا همراهی کنند .

روزنامه آوا نیز چون همیشه بر خود فرض می داند که در مسیر توسعه استان  این انگیزه خدمت را تقویت و چه بسا برای حفظ توانمندی های آن ، نقش نظارت و حراست  خویش را ایفا کند باشد که امید های بسیاری که  با حضور استاندار جدید قوت گرفته به بار بنشیند وبه نا امیدی  نگراید .

 (خوانندگان ارجمند می توانند نظرات خویش را درباره سرمقاله به حساب کاربری avasardabir@ در تلگرام ارسال فرمایند.)


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/10/10 -- 19:19:51
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 126

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا