نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


جمعه 3 اسفند 1397
ش ی د س چ پ ج
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
16. جمادي‌الثاني 1440
2019 Feb 22

 

 

 

مشاهده کامل خبر
اخذ نمایندگی رسمی شرکت بین المللی هواپیمایی «ترکیش» ؛ برای اولین بار در استان      

 

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری «آسیاپرواز» برای اولین بار در خراسان جنوبی، نمایندگی رسمی شرکت هواپیمایی بین المللی «ترکیش» را اخذ کرد. 

به همین بهانه «احمد کاشانی» مدیر عامل این شرکت در دفتر روزنامه آوا مهمان ما شد تا گفتگویی با او داشته باشیم.

بخش خصوصی و دولتی دو بال توسعه گردشگری

کاشانی با اشاره به اینکه در شرکت آسیا پرواز هدف اصلی ما توسعه گردشگری در استان است، گفت:  بخش خصوصی و بخش دولتی دو بال توسعه گردشگری در استان هستند. وی خاطر نشان می کند: ایجاد و تقویت زیرساخت های گردشگری به عهده بخش دولتی است  و بخش خصوصی نقش اجرایی را در تمام مراحل تورگردانی ،

ایفا می کند. 

وی با بیان اینکه از مهمترین هدف های توسعه گردشگری ،

نجات اقتصاد استان  و به جریان انداختن رونق اقتصاد روستایی است، ادامه می دهد: در این راستا با هلدینگ های ملی و  بین المللی صنعت گردشگری در اقصی نقاط دنیا  ارتباط گرفتیم و از طریق دعوت تورگردانان ایرانی و خارجی و همچنین نویسندگان نام آور عرصه گردشگری ، به خراسان جنوبی و اجرای برنامه های متعدد بازدید آنان از استان، جاذبه ها و ظرفیتهای گردشگری استان را در عرصه های ملی و بین المللی معرفی کردیم. 

مدیر عامل  شرکت آسیا پرواز یادآور شد: از جمله آن 

می توان به «پیتر کربر»  نویسنده برجسته آلمانی که دو سال متوالی به دعوت آسیاپرواز، به خراسان جنوبی آمد  و در چاپ های سوم و چهارم “کتاب راهنمای گردشگری ایران به زبان آلمانی” بیرجند و روستاهای خراسان جنوبی را معرفی کرد، اشاره نمود. همچنین سفر “رئیس انجمن دوست داران ایران در اروپای شرقی” و بازدید وی از جاذبه های گردشگری روستایی خراسان جنوبی از جمله دیگر فعالیت های آسیاپرواز به شمار می رود.

شرکت هواپیمایی ترکیش به بیش از 300 نقطه دنیا  از جمله اروپا وکانادا پرواز دارد

کاشانی درباره اخذ نمایندگی رسمی شرکت بین المللی هواپیمایی ترکیه که به ترکیش ایرلاین معروف است، عنوان می کند: شرکت هواپیمایی ترکیش به بیش از 300 مقصد در دنیا از جمله اروپا ، کانادا و آسیا پرواز دارد و فرودگاه برخی از شهرهای ایران همچون مشهد، تهران، شیراز، اصفهان میزبان هواپیماهای این شرکت است. 

آسیا پرواز به عنوان اولین و تنها نماینده “ترکیش ایرلاین” در خراسان جنوبی 

وی ادامه می دهد: از این پس مردم استان به راحتی و بدون واسطه می توانند بلیت های این شرکت را برای تمام مسیرهای پروازی از آسیا پرواز بخرند و به اقصی نقاط دنیا سفر کنند و آسیا پرواز به عنوان اولین نماینده شرکت هواپیمایی ترکیش در استان ، فعالیت خود را ادامه می دهد. 

وی با اشاره به اینکه آسیاپرواز نماینده رسمی فروش شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران است، می افزاید: با تلاش های فراوان، در سال های گذشته نمایندگی فروش شرکت های هواپیمایی ایران ایر، ماهان ایر، آتا، آسمان، ایران ایرتور ، کیش ایر، قشم ایر و همچنین نمایندگی رسمی فروش ایرلاین های بین المللی امارات، قطرایرویز ، ایرعربیا ، ایرآسیا و فلای دبی را اخذ کرده ایم.  

مدیرعامل آسیاپرواز خاطر نشان می کند: با توجه به اینکه ترکیش ایرلاین به بیش از 300 مقصد گردشگری پرواز دارد در نتیجه مسیری آسان و ارزان برای ورود گردشگران به ایران فراهم شده است. وی تاکید می کند: هنگامی که مسافران از 300 نقطه دنیا به واسطه ترکیش وارد فرودگاه های ایران می شوند ، فرودگاه مشهد برای استان ما حائز اهمیت می گردد، چرا که مشهد تا فردوس از طریق جاده ای ایمن ، حدود 3 ساعت فاصله زمینی دارد و فردوس می تواند به عنوان دروازه ورودی این گردشگران به استان لقب بگیرد و مسیرهای متنوع گردشگری در استان برای آنها تعریف شود. 

یک سال پیگیری برای اخذ نمایندگی ترکیش ایرلاین !

کاشانی خاطر نشان می کند:  تقریبا عقد قرارداد آسیا پرواز با ترکیش یک سال دوندگی و پیگیری به همراه داشت. چون شرکت ترکیش، شناخت کافی از ظرفیت های خراسان جنوبی نداشت و به راحتی برای عقد قرارداد قانع نمی شد. وی درباره روند عقد قرارداد با شرکت ترکیش نیز می گوید: در سفری که  به استانبول داشتیم به دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی ترکیش رفته و درخواست اخذ نمایندگی به همراه مدارک رسمی شرکت آسیاپرواز و مدارک بین المللی کارمندان فروش را ارائه نمودیم؛ همچنین قابلیت های اقتصادی استان در زمینه های معدن، کشاورزی و البته جاذبه های منحصر به فرد گردشگری خراسان جنوبی را معرفی کردیم. وی ادامه می دهد: مدیر بازرگانی شرکت ترکیش، غافل گیر شده بود و گفت که آماده بازدید از خراسان جنوبی است! 

مدیر عامل آسیا پرواز با اشاره به اینکه بررسی مدارک ارائه شده و درخواست ما در دفتر ترکیش 6 ماه به طول انجامید ، خاطر نشان می کند: بعد از آن مدیر کل  شرکت هواپیمایی ترکیش ایر در ایران، آقای “سزای کورت”  به همراه مدیر بازرگانی این شرکت به بیرجند سفر کردند و ابتدا با معاون سیاسی امنیتی استانداری آقای دکتر اسماعیلی دیدار داشت، سپس به دفتر شرکت آسیا پرواز آمده و پس از برگزاری نشست کاری، با هم از برخی جاذبه های گردشگری بیرجند دیدن کردیم و به بحث و تبادل نظر پرداختیم و  قول مساعد برای اخذ مجوز تا دو ماه آینده را دادند که خوشبختانه محقق شد. 

بلیت قطار مسیرهای داخل اروپا را از بیرجند صادر  می کنیم

کاشانی با تاکید بر اینکه در شرکت آسیا پرواز هیچ گاه  دست از آموزش برنداشته ایم، یادآور می شود: اکنون جوان های توانمند و متخصص در حوزه تورگردانی و 5 نیروی جوان و تحصیل کرده در حوزه صدور بلیت هواپیما در این شرکت مشغول به کار هستند. 

وی ادامه می دهد: من به عنوان مدیر عامل این شرکت آموزش های به روز و تخصصی را جزو لاینفک فعالیت هایمان می دانم و معتقدم هزینه مربوط به آموزش در هرکاری سرمایه گذاری محسوب می شود و اکنون 3 نفر از همکاران بخش فروش ، لایسنس های بین المللی صدور بلیت هواپیما در مسیرهای خارجی را دارا هستند.

وی خاطر نشان می کند:  اخیرا قراردادی با شرکت “یورپ ریل” بستیم که بلیت قطار مسیرهای داخل اروپا را از بیرجند صادر  می کنیم، همچنین امکان رزرو هتل های اقصی نقاط دنیا به طور مستقیم را داریم.

قرارداد با هتل های داخل کشور با تخفیفات ویژه

کاشانی با بیان اینکه البته عمده فعالیت ما در حوزه گردشگری داخلی است، می افزاید: قراردادهایی با هتل های زنجیره ای داخل کشور مانند گروه هتل های زنجیره ای پارسیان، کوثر، هما و هتل های شهرهایی چون کیش ،

تبریز، اصفهان، یزد، کرمان، کاشان و هتل های تهران با ارائه تخفیف ویژه را داریم. وی خاطر نشان می کند: به عنوان مثال هتل آزادی تهران را با حدود50 درصد تخفیف به مسافر ارائه می دهیم و البته دو هتل فرودگاه امام خمینی (ره) هم برای مسافرانی که قصد سفر به خارج از کشور دارند با حدود 50 درصد تخفیف قابل رزرو است. مدیرعامل شرکت آسیا پرواز تاکید می کند: نتیجه این فعالیت ها توسعه گردشگری در خراسان جنوبی و آسان شدن سفر است. 

کارت هدیه 50 تا 150 هزار تومانی برای سفر به جزیره کیش

وی یاد آور می شود: طبق طرحی که با گردشگری جزیره زیبای کیش بسته شده است، کارت های هدیه ۵۰ تا ۱۵۰ هزار تومانی به مسافران وگردشگران تعلق می گیرد.  وی خاطر نشان می کند: این طرح که با استقبال خوب گردشگران و مسافران مواجه شده و رضایت آنان را از سفر به جزیره کیش دو چندان کرده، با هدف حمایت از کالای ایرانی، کاهش هزینه های سفر و ایجاد انگیزه برای سفرهای داخلی اجرایی شده است.

به گفته کاشانی بر اساس این برنامه گردشگران به محض ورود به جزیره کیش می توانند با مراجعه به کانترهای مستقر در مبادی ورودی و ارائه مدارک و مستندات سفر خود نسبت به دریافت کارت های هدیه اقدام کنند. وی ابراز امیدواری می کند: حال که حرکت به سوی توسعه گردشگری در استان آغاز شده، به لطف خدا شتاب بیشتری بگیرد و  بخش خصوصی جوان و پرامید در حوزه گردشگری با نگاه توسعه گردشگری مورد حمایت های بیشتری قرار بگیرد. 

کاشانی در خاتمه تاکید می کند: جا دارد از روزنامه آوا و همه همکاران محترم این رسانه تشکر کنم که همواره حامی صنعت گردشگری در خراسان جنوبی بودند.

 
 
نسرین کاری


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1397/04/20 -- 20:36:59
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 83

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا