نام کاربری :
کلمه عبور :

کد امنیتی :

« عضویت رایگان در سایت »

« رمز خود را فراموش کردم ام »

« حساب من غیر فعال است »

« نمیتوانم به سیستم وارد شوم »

 

 

 

 


شنبه 29 دي 1397
ش ی د س چ پ ج
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
12. جمادي‌الاول 1440
2019 Jan 19

 

 

 

مشاهده کامل خبر
پیام شما      

سلام. در زمان حاضر “مدیریت منابع آبی موجود استان تنها راهکار مقابله با کم آبی است” دستاورد سفر استانداران و مدیریت بحران کشور بود. مردم انتظار دارند  مسئولان برای مدیریت و حفاظت آب هر ماه گزارش بدهند.

491...915

سلام ، از آنجایی که شهر طبس مسینا به شهر تاریخی مشهور است لذا از شهرداری محترم شهر طبس مسینا می خواهم خندق و قلعه های تاریخی که از بزرگترین ها در قلعه ها  است را لطفا بازسازی کنند تا یک مکان گردشگری برای کسانی که از بیرون می آیند باشد، نه این که به حال خود رها کرده و در حال خراب شدن هستند، تنها به فکر کوچه ها و خیابانها نباشند،باتشکر از روزنامه خوبتان.

927...915

من اعتیاد شدید داشتم یک هفته است ترک کردم دوستان زیادی داشتم که همگی ترک کردند اما پس از مرگ! خواهش میکنم اولین بار از مصرف پرهیز کنید.

619...922

شهرداری برای ایستگاه اتوبوس میدان ابوذر به فکر طرحی جامع و مکانیزه با امکانات مجهز در هر ایستگاه و برای مسیرهای مجزا باشد

ارسالی به تلگرام آوا

سلام آوا، چرا اینقد درمورد بحران آب صحبت 

می شود ولی کسی در مورد اختصاص بودجه ای که با آن بتوان حقوق معوق یکساله افرادی که مشغول به کار در تصفیه خانه هستند را داد، کاری نمی کنند.

ارسالی به تلگرام آوا

ادراه راه و برق نسبت به تامین روشنایی میدان فرودگاه تا پایانه باربری که مسیر جدید فرودگاه هم می باشد اقدام کنند.

ارسالی به تلگرام آوا

چه کسی ناظر بر قیمت طلاها و فاکتور طلا فروشی ها می باشد؟ 7درصد سود می گیرند 9درصد ارزش افزوده ، جمعا 16 درصد سود می باشد آیا واقعا نظارتی هست؟

ارسالی به تلگرام آوا

آقای رئیس سازمان مدیریت بحران ممنونیم که چاه ژرف را پیگیری می کنید ولی وضع این استان بحرانی تر است، خواهش می کنیم مدیریتی روی مصرف همین مقدار آب موجود انجام شود تا کشیدن همان یک ذره آبی که در زیر زمین باقی مانده است.  ما مردم خراسان جنوبی حتی سوبسیت و یارانه نمی خواهیم مشکل آب استان که حل شود چرخ صنعت و کشاورزیمان بچرخد خودمان روزیمان را دائمی در می آوریم و نیاز به راه حل های موقتی و مسکن های گاه و بی گاه دولت نداریم.  جالب است که خود شما مدیران معتقدید که حل مشکلات فقط با سخنرانی در اتاق ها انجام نمی شود ولی بازهم شاهد برگزاری جلسات متعدد بدون خروجی هستیم، مگر برای حل بحران آب کم جلسه گرفته شد، برای اشتغال جوانان ، ایجاد نشاط فرهنگی، مدیریت بحران در زلزله، برای در های بسته کارخانه های شهرک صنعتی برای کارگری که مانده لقمه نانی برای بردن سر سفره خانوده اش است جلسه کم گرفتید؟ زمان آن نرسیده که لا اقل یکی از 

سخن ها را عملی کنید؟ خواهش می کنم خود را جای این مردم بگذارید.

ارسالی به تلگرام آوا

سلام آواجان ، من یک جوانم که تا بیست روز دیگر بابا میشم اوضاع زندگیم خوب نیست قسط و قرض دارم، از صبح تا شب دوندگی می کنم اما باز هم کم میارم، تمام بدبختیم با 2 میلیون حل میشود، ازشما تقاضا دارم صدای دلمو به خیرین، به کسانی که دستشان به دهنشان میرسد برسانید یا حداقل کسی به من قرض بدهد ممنونش می شوم.

413...936

سلام آوا، واقعأ برای دولت شرم آور نیست که بعد  12 سال و پس از عذرخواهی بابت تأخیر سود سهام عدالت مبالغ قابل توجهی مانند26هزارتومان یا 17 هزار تومان واریز می کنند؟ مردم را چی فرض کردند که به چشم گدا به آن ها نگاه می کنند؟

570...939

کاش شهرداری و مسئولان بهداشت غروب پنجشنبه سری به وضع افتضاح دستفروشان کنار مصلی می زدند البته می آیند و فقط برای خودشان خرید میکنند و می روند، کاش فقط ۲۴ ساعت در این محل زندگی میکردند تا دلیل این اعتراضات را می فهمیدند.

583...915

سلام آوا از مسئولان شهر بپرسید این همه برچسب تبلیغاتی زدند درب منازل که چهره بسیار بدی دارد کار چه کسانی است و برای پیگیری این عمل زشت باید به کجا مراجعه نمود؟ اگر گزارشی در روزنامه آوا به همین منظور تهیه شود، بسیار عالی خواهد بود.

072...915

سلام. آوای عزیز، حدودا 20 روز پیش جاده بهلگرد به بهدان قیر پاشی شده ولی تا کنون آسفالت نشده لطفا پیگیری کنید.

125...915

برخی از رانندگان تاکسی فکر می کنند قوانین رانندگی با نظر آن ها باید نوشته شود و با بی ادبی تمام با سایر خودروهای در حال حرکت برخورد می کنند. سازمان محترم تاکسیرانی توقع آموزش و فرهنگ سازی و برخورد با شماست.

212...915

درجواب همشهری عزیزی که فرمودند آقای استاندار از خراسان رضوی بکارگیری می کنند، دقیقا درد دل همه قشر زحمت کش آژانس ها و تاکسی داران است.

312...915


گروه خبری : ویژه های روزنامه آوا
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/10/23 -- 18:37:14
نویسنده : واحد تحریریه
تعداد بازدید : 253

نسخه امروز آوا

آرشیو روزنامه آوای خراسان جنوبی

نسخه امروز آوا

نسخه امروز آوا

 


نیازمندی ها رایگان

برای درج نیازمندی و آگهی های خود  کافی است درخواست خود را به شماره پیام کوتاه
3000272424

اس ام اس بزنید

 

 

روزنامه صبج استان خراسان جنوبی - آوای خراسان جنوبی


مدیریت و امور پشتیبانی : گروه نرم افزاری راک

RaakCMS

بانک ایمیلفروشگاه اینترنتی زیباسرا